KUJULARIM =)

17 Aralık 2011 Cumartesi

La Sposa 2012 Yaz Gelinlik Koleksiyonu

La Sposa'dan yaz gelinlerine müjde...

Bu yılın en güzel gelini siz olabilirsiniz. Bu gelinlikleri görmeden ve hatta denemeden gelinlik almaya karar vermeyin :) 

Bu arşiv tam gelin adaylarına göre... Sadece burada 

Öpüldünüz mua mua ;)


devamı için dıklayın =)

Tom Ford 2012 İlkbahar Koleksiyou

Merhaba Arkadaşlar. Nickim;  _AşŞkk'M.
Öncelikle bu benim ilk yayın deneyimim.Bakalım ne kadar başarılı olucağım hep birlikte görücez..

Hazır bu soğuk havalarda yazı özlemişken bir yaz koleksiyonu ile başlama gereği duydum. Karşınıza Tom Ford 2012 ilkbahar yaz koleksiyonundan kareler geliyor. Yaza uygun canlı renkler yer alan koleksiyonda özellikle kırmızı ve mor renklerin tonları gerçekten dikkat çekici. Puantiyeler, saten takımlar, püsküller, yılan derisi, derin göğüs dekoltesi… Her bir detay harika!devamı için dıklayın =)

Naeem Khan 2012 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu

Soğuk havalar bizi üşütse de biraz içimiz ısınsın istedim =)
O yüzden karşınızda harika tasarımlara imza atan Naeem Khan geliyor. Hindistan doğumlu modacı Türkiye’de çok fazla bilinmese de oldukça tanınmış kişileri giydiriyor. Beyonce, Michelle Obama bunlardan sadece ikisi.


devamı için dıklayın =)

♥♥♥♥....Yeni Çizmem...!!!....♥♥♥♥

Bugün çizme almak için teee nerelere gittim :) Ama deydi sanki :) Çok beğendim japon style bi bot aldım. Üstelik çok sıcak içi. Gerçi benim gibi topukluyla pek başedemeyen birisi için biraz fazla topuklu ama neyse.. Öğrencez :)♥

Siyav süet dış yüzeyi. Tek dezavantajı fermuarının olmayışı. Şişman değilim ama yinede biraz daha kolay girmesini tercih ederdim bacaklarımın çizmeye.

İşte kendileri               ♥♥♥                 ;Her ne kadar resimlerde gri gibi çıksada kendisi siyahın alasıdır aslında :)
devamı için dıklayın =)